..:: MİLLƏTÇİLƏRİN MƏKANI ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gəncliyimizə məsləhət bildiyiniz musiqi və ya mahnilar

2 posters

Gəncliyimizə məsləhət bildiyiniz musiqi və ya mahnilar Empty Gəncliyimizə məsləhət bildiyiniz musiqi və ya mahnilar

Yeni mövzu tarafından REBEL B. 2 Avq. 2009 - 21:19

Mən hazirki durumumuzda gənclərə Azərinin ifasinda-Çirpinirdi Qara Dəniz,Ü.Hacibəyoun-Uverturasini,Şəmistanin-İgid Əsgər Möhkəm Dayan dinləməyi məsləhət bilirəm.Bəs siz???
REBEL
REBEL
KİLLER
KİLLER

Məkan : BÜTÖV AZƏRBAYCAN

Əvvələ qayıt Aşağa gitmek

Gəncliyimizə məsləhət bildiyiniz musiqi və ya mahnilar Empty Geri: Gəncliyimizə məsləhət bildiyiniz musiqi və ya mahnilar

Yeni mövzu tarafından When ? B.e. 10 Avq. 2009 - 18:44

Rebel səni çox yaxşı başa düşürəm ancaq çox vacib məsələ var ki musiqini dinləməyə insanı vətənpərvərlik hissləri vadar etmir.Musiqi elə bir aləmdir ki insan beynini dinləndirmək,ruhunu qidalandırmaq,fikirlərindən uzqalaşmaq nə bilim mənəvi dünyasını zənginləşdirmək üçün dinləyir və bəzən vətənin ,millətin dərdini düşünməkdən yorulmuş olan biri üçünsə sakit ,ürəyi rahatladan digər janrlı musiqiləri dinləməyə ustunluk verir insan .Bu dəmdə sənin sadaladığın musiqilər haraya gəlmir.Bu sənin fikirindi hörmətlə yanaşıram amma mən düşünürəm ki bu janrlı musiqilərə daimi qulaq asmaq nə qədər olar.Mən çox səmimi deyirəm ki düzdü saladığın musiqilərin hər 3 nü də çooox bəyənirəm amma bəyənməyimə baxmayaraq dinləmək istəmirəm.Bilirsən niyə hal hazırda elə bu mahnıların bəhs etdiyi mövzular mənim yaralı yerimdi onsuzda, on görə də dinlədikcə bunalıma girirəm.Amma Uverturanı dinləməkdən bezmirəm çox gözəl musiqidi.Mənim elə də məsləhtim yoxdu kimin zövgünü nə oxşuyur onu da dinləyəc ,biz deməklə olacaq şey deyil bu.Musiqi azaddır...
When ?
When ?
Kiçik Çavuş
Kiçik Çavuş

Məkan : Azərbaycan

Əvvələ qayıt Aşağa gitmek

Əvvələ qayıt

- Similar topics