..:: MİLLƏTÇİLƏRİN MƏKANI ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Axtardığınız kitablar

3 posters

Axtardığınız kitablar Empty Axtardığınız kitablar

Yeni mövzu tarafından Le Taon B. 26 İyul 2009 - 12:35

Bu mövzuda axtardığınız, lakin tapa bilmədiyiniz kitabların adını və müəllifini yazın. Kitabı tapan istifadəçi həmin kitabın linkini yerləşdirə bilər.
Axtarışlarınızda uğurlar!
Le Taon
Le Taon
Ali Baş Komandan
Ali Baş Komandan

Məkan : Sumqayıt

https://milletci.azerbaijaniforum.com

Əvvələ qayıt Aşağa gitmek

Axtardığınız kitablar Empty Geri: Axtardığınız kitablar

Yeni mövzu tarafından REBEL B. 2 Avq. 2009 - 17:34

Haci Arif Buzovnalinin e-kitabini axtariram.Əvvəllər ekitab şəklində yox idi.İndi dəqiq bilmirəm.Kimin məlumati varsa yazsin bu barədə
REBEL
REBEL
KİLLER
KİLLER

Məkan : BÜTÖV AZƏRBAYCAN

Yeni mövzu tarafından Qonaq B. 2 Avq. 2009 - 20:04

REBEL yazıb:Haci Arif Buzovnalinin e-kitabini axtariram.Əvvəllər ekitab şəklində yox idi.İndi dəqiq bilmirəm.Kimin məlumati varsa yazsin bu barədə
Rebel, mən bilən, kitab halında yoxdur. Amma ayrı-ayrı qəzəlləri var.
Bir bu linki sına http://meyxana.net/index.php?option=com_content&task=view&id=897&Itemid=1
4 qəzəli var, deyəsən.

Qonaq
Qonaq

Yeni mövzu tarafından Le Taon B.e. 3 Avq. 2009 - 10:14

REBEL yazıb:Haci Arif Buzovnalinin e-kitabini axtariram.Əvvəllər ekitab şəklində yox idi.İndi dəqiq bilmirəm.Kimin məlumati varsa yazsin bu barədə
Veydemanisin təqdim etdiyi linkdə Hacı Arifin qəzəllərinin sayı azdır. Amma bu linkdə Onun bir çox qəzəlləri var.
Le Taon
Le Taon
Ali Baş Komandan
Ali Baş Komandan

Məkan : Sumqayıt

https://milletci.azerbaijaniforum.com

Yeni mövzu tarafından When ? B.e. 10 Avq. 2009 - 18:19

Mən Den Brownun Da Vinci şifrəsini axtarıram bilirəm kitabxanalarda olmalıdır amma mənə elə kitabxana lazımdır ki kitabı evə versin.belə kitabxana tanıyırsınızmı və ya bu cür kitabların satıldığı ikinci əl ,ucuz yerlər bilirsinizmi .? biləniniz varsa köməyinizi gözləyirəm.

Redaktə edən: When ?, son redaktə tarixi: Ç.a. 15 Sen. 2009 - 9:44, cəmi 1 dəfə
When ?
When ?
Kiçik Çavuş
Kiçik Çavuş

Məkan : Azərbaycan

Yeni mövzu tarafından REBEL C.a. 13 Avq. 2009 - 13:25

When ? yazıb:Mən Don Brioun Da Vinci şifrəsini axtarıram bilirəm kitabxanalarda olmalıdır amma mənə elə kitabxana lazımdır ki kitabı evə versin.belə kitabxana tanıyırsınızmı və ya bu cür kitabların satıldığı ikinci əl ,ucuz yerlər bilirsinizmi .? biləniniz varsa köməyinizi gözləyirəm.
Dan Brown-un əsərləri məncə bizim dilimizə hələ tərcümə olunmayib.Da Vinçi şifrəsinin türkcə və rusca tərcüməsinin elektron formasi var məndə.Lazimdi e versiyasi???
REBEL
REBEL
KİLLER
KİLLER

Məkan : BÜTÖV AZƏRBAYCAN

Yeni mövzu tarafından When ? C. 14 Avq. 2009 - 9:07

REBEL yazıb:
When ? yazıb:Mən Don Brioun Da Vinci şifrəsini axtarıram bilirəm kitabxanalarda olmalıdır amma mənə elə kitabxana lazımdır ki kitabı evə versin.belə kitabxana tanıyırsınızmı və ya bu cür kitabların satıldığı ikinci əl ,ucuz yerlər bilirsinizmi .? biləniniz varsa köməyinizi gözləyirəm.
Dan Brown-un əsərləri məncə bizim dilimizə hələ tərcümə olunmayib.Da Vinçi şifrəsinin türkcə və rusca tərcüməsinin elektron formasi var məndə.Lazimdi e versiyasi???
Bİlirəm az versiyası yoxdu elə türkiyə türkcəsində axtarırdım.Amma elektron versiyası da olsa problem yoxdur.Zəhmət deyilsə? Axtardığınız kitablar 398254
When ?
When ?
Kiçik Çavuş
Kiçik Çavuş

Yeni mövzu tarafından When ? B. 1 Noy. 2009 - 20:07

Məhəmməd Əsəd --Sevgidən heç nə anlamayan kişi---, Dan Brown--Angeli ve Demonu(sehv etmiremse bu curdur eserin adi;), Salam Qedirzadenin istenilen eseri ola biler, Orxan Kamal ---Yad qizi--, Elibala Hacizade Itgin gelin triologiyasi, L.Tolstoyun Anna Karenina (bunu deyesen ne vaxtsa oxumusdum yadimdan cixib amma tapib yene de oxumaq istirem gorum oxumusam ya yoox), Irving Stoun Heyat esqi.
Bunlar bir qismi.Hele tapim oxuyum sonrasini fikirleserik. Indi Rebel muellim bularin hamisini istirem.bi zehmet gor neynisen dee.
When ?
When ?
Kiçik Çavuş
Kiçik Çavuş

Yeni mövzu tarafından Sponsored content

Sponsored content

Əvvələ qayıt