..:: MİLLƏTÇİLƏRİN MƏKANI ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küçə mədəniyyəti

2 posters

Küçə mədəniyyəti Empty Küçə mədəniyyəti

Yeni mövzu tarafından Le Taon Ş. 13 Fev. 2010 - 8:51

Bu gün küçədə min cür hərəkətə rast gəlmək mümkündür: içib ağzına gələni daşın, şou xətrinə dava salan, qızlara sataşan və s. və i.a. Ancaq məni daha çox əsəbiləşdirən yerə tüpürmək, siqaret atmaq, şirəni içib qabını yerə tullamaq, maşının içində ikən butulka, kağız, paket vızıldatmaq və s. Bu siyahını çox uzatmaq olar.
Sizcə, bu cür "mədəniyyətlə" necə mübarizə aparmaq lazımdır?
Le Taon
Le Taon
Ali Baş Komandan
Ali Baş Komandan

Məkan : Sumqayıt

https://milletci.azerbaijaniforum.com

Əvvələ qayıt Aşağa gitmek

Küçə mədəniyyəti Empty Geri: Küçə mədəniyyəti

Yeni mövzu tarafından When ? Ş. 13 Fev. 2010 - 14:22

Sadaladıqların məni də həmişə narahat edib.Bizim insanımızda nə doğru dürüst formalaşıb ki bu mədəniyyət növü də formalaşsın.Hələ mən deyərdim bu mədəniyyətin formalaşması üçün çooooooooooooooooooooooooooox vaxt lazımdır.Bunun üçün o qədəər mərhələlərdən keçməlidiri ki insanlarımız....Hələ bunların düşüncələri formalaşmayıb.Sağlam düşünmə qabiliyyətindən kasaddırlar.Hlə çətin ki də bu tezlikdə formalaşssın.Bununla mübarizə üsulu kimi çox şey demək olar .amma Doğurdan bu millət artıq zorla nəyisə etdirilməyə alışıb.Ona görə də cərimə qoyulsa bəlkə ehtiyat edərlər....nə bilim e....
When ?
When ?
Kiçik Çavuş
Kiçik Çavuş

Məkan : Azərbaycan

Əvvələ qayıt Aşağa gitmek

Əvvələ qayıt